Rankų skausmas dviračiu

Nors važiavimas dviračiu pirmiausia yra grindžiamas jūsų kojomis, visas jūsų kūnas dalyvauja pratybose. Netinkamas dviratis tinka, netinkama padangų infliacija ir rankenėlių išdėstymas gali sukelti rankų skausmą ar tirpimą pirštais, nesvarbu, ar tai yra paprastas dviratis, ar vidaus klasės dviratis. Įsitikinkite, kad jūsų dviratis tinkamai pritvirtinamas pagal sėdynės aukštį, žingsnį ir rankenėlę, kad būtų išvengta šios sąlygos.

Jūs galite pajusti skausmą bet kuriame rankos piršte, bet problemos priežastis priklauso nuo to, kokie yra pirštai. Jei nykščio ir pirštų pirštai yra pirštai, tu sėdi savo plaštakomis, kurios sulenktos per ilgai, todėl vidinis nervas gali būti sudirgęs ir uždegimas, kuris gali sukelti skausmą, tirpimą ar abu. Tikėtina, kad dėl to, kad jūsų rankenos buvo neteisingos, gali būti per mažai. Pakelkite vairas, kad pamatytumėte, ar skausmas išnyksta.

Jei ketvirtasis ir penktasis pirštas – žiedas ir pinkie – jaučiasi nutirpęs arba skausmingas, tada jūs dirgina liaukos nervą. Liemens nervas yra ant delno rankos. Jűs esate tikimës, kad jűs jűs vaziuosi per daug jűsř rankose. Jūs sukūrėte blogą įprotį, arba jūsų stabdžiai ir įrankiai gali būti per toli. Pabandykite įsiurbti rankenėlę, šiek tiek pasukdami ir pasisukdami savo sėdynę aukštyn ir nuo vairaračių. Taip pat perkelkite savo sėdynę atgal, kad padėtumėte daugiau svorio balnelyje, o ne rankose.

Jūs taip pat galėtumėte pernelyg apsunkinti padangas. Jei jūsų padangos yra didesnės nei 100 psi, o jūs esate gana lengvas svoris – mažesnis nei 120 svarų. – sumažinkite slėgį padangose. Tai turėtų sulyginti važiavimą ir padidinti padangų absorbciją, o ne riešą ir rankas. Be to, galite nusipirkti minkštesnę juostą, kad apvyniotumėte savo rankenas, kad būtų geriau suminkštėti.

Jei kyla skausmas, važiuodami, gerai pritvirtinkite dviračio įrangą, atliktą profesionalo, ir pakartokite montavimą, jei neseniai įvyko avarija. Tinkamas dviračio montavimas yra daugiau nei pėdos ilgis nuo balno. Ji taip pat apžvelgi balnelio padėtį, rankenos padėtį, kūno derinimą, kai važiuojama dviračiu, ir prieigą prie pavarų ir stabdžių. Nors dviračių parduotuvė gali teikti šią pagalbą, jūs taip pat prašote pagalbos iš fizinio terapeuto ar gydytojo, kuris specializuojasi sporto medicinoje.

Median nervų skausmas

Ulnaro nervų skausmas

Smūgio absorbcija

Bike Fit