Namų gynimo priemonės skausmingoms nipelėms dėl žindymo

Nors krūtimi maitinant krūtimi neturėtų sukelti skausmo, pasakykite tai motinai, kurios krekingo, kraujavimas ar skausmingi nipeliai. Ši sąlyga greičiausiai atsiranda dėl prisitaikymo prie naujo kūdikio kūdikio ar netinkamo padėties nustatymo, o tai yra aplinkybės, kurias galite ištaisyti. Bet tuo tarpu jums reikia šiek tiek atleidimo nuo jūsų skausmingų spenelių.

Žindymo būdas

Norint palengvinti ir užkirsti kelią skausmingoms spenelėms, kūdikį maitindami reikia tinkamai pastatyti kūdikį. Jei reikia, naudokite pagalvę, kad padėtumėte teisingai nustatyti padėtį. Jo lūpos turėtų būti tiesios ant krūtinės ir išsiveržti, o jo smakras spaudžia jūsų krūtinę. Mažiausias krūties maitinimas pirmą kartą leidžia jį perjungti prie skausmingos krūties, kai jis išnyksta, norint sušvelninti slėgį, neleiskdamas kūdikiui maitintis tiek ilgai, tiek skausmingoje pusėje. Padėkite pirštus tarp lūpų, kad ištrauktumėte siurblį, prieš jį ištraukite iš krūtinės, kad jo lūpos nebūtų pažeistos.

Drėkinamasis

Kai speneliai išdžiūvo, jie gali įtrūkti, sukelti skausmą. Laikykite prispaudžiamas druskas, išreiškiant nedidelį kiekį mitybinių miltelių ir pritaikydami joms ant nipelių prieš ir po šėrimo. Po šėrimo išdžiovinkite spenelius ir neraugokite, nes vanduo gali išdžiūti. Pasak “FamilyDoctor.org”, medicininio lygio lanolino taikymas gali padėti skausmingoms, susiaurėjusioms krūtims išgydyti greičiau, tačiau jas reikės išplauti prieš kitą šėrimą.

Šiluma

Prieš kiekvieną šėrimą galite švelninti švelnų suspaudimą ant skausmingų nipelių. Tai galite padaryti padėdami į savo krūtinę švelniu vandeniu sudrėkintą rankinę. Arba galite mirkyti savo spenelius šiltu vandeniu, paimdami vonią arba paleiskite šiltu vandeniu dušu.

Įspėjimai ir pasiūlymai

Jei sergate sunkiu skausmu, pasitarkite su savo gydytoju, ar saugu nusipirkti skausmą malšinantį analgetiką. Jei gydytojas gerai atliks analgetiką maždaug 30 minučių prieš kiekvieną šėrimą, jis labiausiai padės. Jei jūsų krūtinėlės stora, geltona išskyros, gali būti infekcija, susisiekite su gydytoju gydymui.