Kaip moterys atsikratyti pilvo riebalų?

Nesvarbu, ar jūs turite daug ką praleisti, ar pilvo riebalai yra sudėtingas dalykas, kad atsikratyti. Kadangi moterų kūnai linkę riebališkai laikyti riebalus vidurinėje ertmėje, veiksmingas riebalų nuostolių mažinimas reikalingas daugiasluoksnei juosmens apkarpymui. Tobulindamas savo požiūrį į valgymą ir užsiimant viso kūno treniruotės režimu, galėsite sumažinti pilvo riebalus ir atsigaivinti savo vidurinę akis.

Valgyti darzoves. Jūsų maistas su daržovėmis ne tik užtikrina, kad jūsų organizmui bus reikalingos maistinės medžiagos, bet taip pat bus užtikrinta, kad skrandyje būtų mažiau vietos maisto produktams, kuriems to nereikia. Daržovės yra daug pluošto, kuris labai užpildo. Pradėkite valgį su daržovių sriuba, šviežiomis arba virtomis daržovėmis. Užpildykite pusę savo plokštelės su daržovėmis, vieną ketvirtadalį liesos baltymų ir likusį ketvirtį su sudėtingais angliavandeniais.

Valgyk mononesočiųjų riebalų. Maisto produktai, tokie kaip alyvuogės, alyvuogių aliejus, avokadai, riešutai, sėklos ir riešutų sviestas, visi yra mononesočiųjų riebalų, širdies sveikų riebalų, kurie prisideda prie sotumo ir padeda jūsų kūne sudeginti pilvo riebalus. Įtraukite į savo valgį ir užkandžius avokados unciją, alyvuogių aliejaus purslų ar keletą šaukštų riešutų ar sėklų. Išrinkite visas trans-riebalines riebalines medžiagas, randamas margarinoje ir daugelyje supakuotų maisto produktų, kurie yra nesveika ir gali prisidėti prie papildomų kūno riebalų.

Užsiimkite vidutinio intensyvumo fizine veikla bent 150 minučių kiekvieną savaitę. Deja, jūs negalite pasirinkti, kur jūsų kūnas praras riebalų nuo pirmojo. Jūsų geriausias pasirinkimas prarasti pilvo riebalus yra užsiimti pratimais, kurie stiprina visą jūsų kūną ir gerina širdies ir kraujagyslių sveikatą. Vidutinio intensyvumo širdies stimuliatorius gali apimti vaikščiojimą, bėgiojimą, treniruotės DVD, šokinėjimą ant mini batuto ir elipsės mašinos naudojimą. Jei norite pastebimai sumažėti riebalų kiekio arba jei jau esate aktyvus, pailginkite treniruočių seansą ar pridedate kitą širdies dieną. Priklausomai nuo jūsų konkrečių poreikių, gali tekti užsiimti daugiau nei mažiausiai 150 min. Kardio, kad prarastumėte pilvo riebalus.

Ar treniruočių treniruotės, be kardio treniruočių. Raumenys degina daugiau kalorijų nei riebalai, net jei esate ramioje. Taigi, kuo daugiau raumenų jūs statote, tuo greičiau bus jūsų metabolizmas, o daugiau riebalų jūsų kūnas sudegins. Stenkitės, kad kiekvieną savaitę kursuotumėte 2-3 treniruočių treniruočių seansus, ir periodiškai padidinkite intensyvumą. Nesvarbu, ar sportuojatės namuose ar sporto salėje, tiek svorio kėlimo, tiek kūno svorio pratybos, tokios kaip lentos, stumdymas ir lungės, sukuria raumenis, reikalingą deginti kūno riebalus.