Ar valgyti tą patį valgį kiekvieną dieną sukelia svorio netekimą?

ATSAKYMAS

Jei norėtumėte, kad kiekvieną dieną valgysite vaisius ir daržoves, šis pasiteisinimas nesulygina. Nėra jokių įrodymų, kurie patvirtintų idėją, kad kiekvieną dieną vienodi dalykai atsiras dėl maisto alergijos ar maisto jautrumo. Ir reguliariai valgydami panašius maisto produktus iš tikrųjų galite padėti jums lašas svarų.

APIE EKSPERTĄ

Iš tiesų, Nacionalinio svorio kontrolės registro tyrimai parodė, kad žmonės, kurie sėkmingai išlaikė didelį svorio netekimą (tie, kurie išlaikė 30 svarų svorio ne mažiau kaip 1 metus), linkę kasdien vartoti nuoseklią mitybą.

Priežastis paprasta. Apriboti veislę galite geriau valdyti kalorijas ir sukurti kalorijų deficitą, reikalingą numesti svorio.

Pagalvokite apie tai tokiu būdu: daug lengviau persivalgyti savitarnoje nei tradiciniame restorano restorane, kuriame jūs užsisakote vieną elementą iš meniu.

Tuo tarpu valgyti tuos pačius “sveikatos” maisto produktus gali būti sunku, jei jie taps tokie pasikartojantys ir nuobodūs, kad norite sukilti prieš savo mitybą. Geras valgymo planas – tai tas, kuris jus domina pakankamai ilgai laikytis. Taigi, pridėkite įvairių, kur jūs galite, tuo pačiu išlaikydami savo bendrą kalorijų kiekį valgio metu gana stabiliai.

Pavyzdžiui, jei kiekvieną rytą darote olandą, pakeiskite daržoves, į kurias sumaišykite. Tiesiog nepakeiskite savo pomidorų kalorijų tankio chorizo ​​- tai nėra net prekybos.

Tvarkydami savo maitinimus nuosekliai, tačiau maišydami atskirus maisto produktus, esančius tame valgyje, galite valdyti kalorijas ir gauti daugiau svarbių maistinių medžiagų iš savo dietos. Tai padės išvengti maisto alergijos ir padės pasiekti svorio mažinimo tikslus.

Kara Mohr, Ph.D., R. D., yra mitybos specialistas ir vienas iš “MohrResults.com” įkūrėjų.