Ar svorio netekimas sukelia raukšles?

Jūsų odoje gali atsirasti raukšlių, nes praranda svorį, nes dėl tokio svorio padidėja odos, kurios negalima sugrįžti į savo pradinę formą dėl amžiaus ar svorio, dėl elastingumo praradimo. Raukšles gali paveikti tai, kaip jaučiate apie save. Maža savigarba ir diskriminacijos darbo vietoje problemos yra tik dvi problemos, su kuriomis susiduria. 2008 m. Merilendo universiteto Maryland medicinos centro amerikiečiai praleidžia daugiau nei 12 milijardų dolerių per metus kosmetikos procedūroms, siekiant pagerinti raukšles.

Pasak Merilendo medicinos centro, greitas svorio sumažėjimas gali sumažinti riebalų ląsteles, sušvelninančias jūsų veidą, ir jūsų kūno cheminės medžiagos gali nesugebėti tęsti šių pokyčių. Dėl to, praradus svorį, oda gali atsilaisvinti ir susilpnėti. Dėl to greitas svorio netekimas gali iš tikrųjų sukelti jūsų odos pasišalinimą, o jūsų oda gali nusilpti nuo savo kūno.

Pasak dr. J. Briano Boydo, Kalifornijos universiteto Los Andželo universiteto Medicinos mokyklos Davido Geffeno chirurgijos profesoriaus, didelių svorio netekimo atvejų gali pasireikšti funkcinės problemos. Jūs galite nukentėti nuo sagging, raukšlėto odos po to, kai turite svorio, 50 svarų ir daugiau. Kitos problemos gali būti intertrigo, švaistymo ir asmeninės higienos problemos.

Gydymas raukšles priklausys nuo prarasto svorio. Jei dėl svorio praradote tik nedidelį veido ar kaklo raukšlėjimą, galite pasirinkti Botox injekcijas arba cheminę žievelę. Drexelio universiteto koledžas praneša, kad Botox yra puikus kaklo raukšlių gydymas, kuris dažnai susidaro po svorio. Tiems, kurie jaučia didžiulį svorio netekimą, gali tekti atlikti plastikinę chirurgiją, kad būtų pašalinta per daug pergandanti oda.

Medicinos draudimas ne visada gali padengti plastikos chirurgijos procedūrų, cheminių žievelių ar Botox injekcijų išlaidas; šiuo klausimu kreipkitės į savo draudimo kompaniją. Tačiau, jei bariatarinė operacija buvo atlikta, jūsų draudimas gali padengti išlaidas medicininėms problemoms, kurias sukėlė raukšlėta, susižavėjusi oda.

Priežastys

Problemos

Gydymas

Apsvarstymai