Pratimai, skirti užtemdyti odą

Nesvarbu, ar vadinate juos močiutės rankomis, bingo sparneliais ar šikšnosparniai, niekas nenori įtempta, švelniai pažeminta oda. Nors amžius, gravitacija, mityba ir treniruotės treniruotės atlieka svarbų vaidmenį plintant pernelyg pažastinei odai, yra priemonių, kurių galite imtis, kad kovotumėte su negražiu kabimu. Be svorio ir aerobinių treniruočių, treniruotės, treniruojančios tricepsą, raumenys, esančios palei ginklų atlošus, gali padėti tiems šikšnosparnių sparnams išskristi.

Nuolatinis Tricepso grįžimas

Nors jūs naudojate savo bicepsą, kad laikytumėte bakalėją ir nešiojate savo skalbinius, kelios dienos užduotys nukreiptos į tricepsinius raumenis. Kaip televizijos fitneso instruktorius Denisas Austinas pažymi savo knygoje “Susilpninti savo moterų riebalų zonas”, “jūsų tricepsas yra labiausiai nepakankamai naudojami raumenys jūsų kūne”. Pradedantysis lygis, stovintysis tricepsas atatrankos, tačiau padeda tonas ir tvirtas apačioje. Sėdėti su kojomis pečių plotis, keliai šiek tiek sulenkti. Dešinėje rankoje esančiu lengvu hanteliu žengkite į priekį savo kairėje kojoje, lenkdami liemenį 45 laipsnių kampu. Palaikykite kairę delną ant stabilios kėdės, kad galėtumėte išlaikyti pusiausvyrą, ištieskite dešinę ranką tiesiai už tavęs. Laikykite vieną ar dvi sekundes, nuleisk ranką ir pakartokite judesius priešingoje pusėje. Atlikite 15 pasikartojimų kiekvienoje rankoje.

Triceps Stretch

Dietos įkandimų svetainė rekomenduoja paprastesnį, bet veiksmingesnį atsistatymo tricepso variantą. Tricepso ruožas stiprina, tonizuoja ir sutvirtina viršutines rankas. Sėdėkite su savo kojomis klubo pločio. Dešinėje rankoje su lengvu hanteliu ištieskite ranką tiesiai priešais save. Dabar sulenkite alkūnę ir prijunkite hantelį praeinant galvą ir link savo dešiniojo peties. Laikykite šią poziciją 20 sekundžių, tada pakartokite ruožą ant priešingos pusės.

Tricepso pratęsimas

Tricepso prailginimas su hanteliais, tarpinis pratimas, stiprina ir tonizuoja viršutines rankas, kad sumažėtų įtemptas dygsnis. Dešinėje rankoje esančiu lengvu hanteliu gulėkite ant nugaros ant svorio stendo. Lėtai ištieskite dešinę ranką tiesiai link lubų. Tada sklandžiai ir lėtai nuleiskite dilbį iki 90 laipsnių kampo. Siekiama 12-15 kartų geriausių rezultatų.

Vienos rankos medicinos kamuolys stumti aukštyn

Įgydami pradinio ir vidutinio lygio pamainų pratimus, galite pereiti į pažengusius judesius. Amerikos taryba pratybų rekomenduoja vienos rankos medicinos rutulį push-up. Tai ne tik įtvirtina tricepsas, bet ir stiprina jūsų deltos, krūtinės ir pilvo raumenis. Naudodami medicininį rutulį, atsigulkite ant pratimo motina. Įdėkite kūną atspaudžiamoje padėtyje, viena ranka ant pakloto, o kita ranka paspauskite medicinos rutulį. Dabar sumažinkite kūną, kol jūsų krūtinė beveik neliesta kamuoliu. Tada paspauskite aukštyn, kol jūsų alkūnės tiesios, rankos visiškai ištrauktos. Išbandykite tris pakartojimus.