Moterų kūno skulptūrinė dieta

Moterys, kurios nori, kad regimasis kūnas susitelktų į riebalų deginimą ir raumenų raumenų augimą. Sveika mityba, širdies ir kraujagyslių pratimai ir jėgos treniruotės sudaro gerai suapvalintą moters kūno skulptūros programą. Amerikos sporto medicinos kolegija rekomenduoja ne mažiau kaip 30 minučių kardio penkias dienas per savaitę ir ne mažiau kaip dvi dienas per savaitę. Remiantis ACSM, daugelis moterų sportininkų atlieka daug daugiau nei minimalus rekomenduojamas kiekis, kai bandoma išardyti savo kūną, o 60-90 minučių treniruotės per dieną gali prireikti.

Faktai

Sumažinkite kalorijų kiekį, stengdamasi išmesti kūno riebalus. Pabandykite vidutiniškai sumažinti kalorijų kiekį nuo 20 iki 25 procentų, rekomenduoja Tom Venuto, “Burn the Fat, Feed the Muscle” autorius. 25 proc. Sumažinimas reiškia, kad daugumai moterų valgyti apie 500 kalorijų per dieną. Tai leis svorio netekimas, tačiau suteiks pakankamai energijos, kad atitiktų pratimų režimą.

funkcijos

Moteriškos kūno skulptūros dieta – sveiki, sveiki maisto produktai, kurie taip pat vadinami švariais maisto produktais. Pagal Svorio kontrolės informacinį tinklą daugiausia dėmesio skiriama maisto produktams, pavyzdžiui, vaisių, daržovių, nesmulkintų grūdų ir liesų baltymų šaltinių. Baltymai, svarbūs kukurūzų mitybiniai ingredientai kūno ląstelių dietoje, padeda taisyti raumenis. Pasak Nacionalinių akademijų medicinos instituto, suaugusios moterys turėtų vartoti maždaug 46 g baltymų per dieną.

Pratimas

Atlikite reguliarius aerobikos pratimus ir jėgos treniruotes, kad galėtumėte sudeginti kalorijas ir sudaryti raumenų raumenis. Pasak Amerikos tarybos pratybų, kiekvieną didžiulę raumenų grupę reikia dirbti mažiausiai du kartus per savaitę ne eilės dienomis. Atlikti aštuonis ar dvylika kartų jūsų pasirinktų pratimų ir padidinti svorio kiekį 5-10 proc., Kai pratimas tampa pernelyg lengvas, ACE rekomenduoja.

Privalumai

Sumažėjęs kūno riebalų kiekis, raumenų augimas ir sveikos kūno svorio išlaikymas, be liesos kūno sudėjimo, suteikia daug naudos sveikatai. Pagal svorio kontrolės informacinį tinklą svorio kritimas gali padėti išvengti diabeto, širdies ligų, kai kurių vėžio rūšių ir didelio cholesterolio kiekio. Remiantis ACE, stiprus treniruotės padidina raumenų ir kaulų jėgą, sumažina sužalojimo riziką, padidina medžiagų apykaitą ir gerina gyvenimo kokybę.

Apsvarstymai

Nuoseklumas išlieka svarbiausiu svorio praradimo principu, todėl būkite pasiryžęs ilgalaikei naudai išgydyti savo kūną. Apsvarstykite motyvacijos būdus, pvz., Dirbdami su partneriu, prisijungdami prie paramos grupės arba gaukite sveikatos instruktavimą, kad padidintumėte svorio netekimo sėkmę. Remiantis “Stay Well Health Management”, sveikatos priežiūros instruktavimas gali žymiai padidinti ilgalaikį svorio kritimą ir padėti pagerinti mitybos įpročius ir fizinį aktyvumą.