Pavojus sveikatai per daug baltojo vyno gerti

Jūs galbūt girdėjote, kad gėrimas stikline vyno per dieną jums tinka. 1992 m. Tyrimas nustatė ryšį tarp vidutinio vyno gėrimo ir mažesnės širdies ligos rizikos. Raktas yra nuosaikumas. Remiantis JAV amerikiečių dietos gairių 2010 m. Žemės ūkio departamento duomenimis, vidutinis alkoholio vartojimas apibrėžiamas kaip vienas gėrimas per dieną moterims, o du – vyrams. Be to, atsižvelgiant į Mayo kliniką, širdies ligos pranašumai gali būti susiję su raudonuoju vynu. Tačiau šios naudos nebuvo įrodytos bet kuriuose tyrimuose naudojant baltąjį vyną. 2002 m. Atliktas Nacionalinių sveikatos institutų remiamas tyrimas parodė, kad ryšys tarp vidutinio baltojo vyno suvartojimo ir plaučių talpos. Bet per daug gero dalyko gali būti nesveika.

Informacija apie maistą

Dėl alkoholio kiekio ir dėl to kalorijų gali skirtis tarp tos pačios markės ir rūšies vyno butelių ir tos pačios siuntos. Tačiau vidutiniškai yra apie 20-25 kalorijų už unciją baltojo vyno. Viena porcija yra 5 oz. Arba 100-125 kalorijų, nors daugelis vyno taurių gali laikyti iki dvigubai daugiau. Todėl svarbu išmatuoti savo vyną. Kiekvienoje porcijoje gali būti nuo 3 iki 8 g angliavandenių. Vidutinis alkoholio tūris pagal baltąjį vyną yra 12 procentų.

Svorio priaugimas

Pernelyg daug baltojo vyno gali būti sveikos svorio priežiūros priešas daugeliu atžvilgių. Pirma, kalorijos sudedamos, neužpildydamos jūsų. Valgydamas 300 kalorijų baltojo vyno arba 3 akinius, jūs paliksite tokį patį alkį kaip ir prieš tai, kai jį išgėrėte. Alkoholis turėtų būti laikomas “tuščiomis kalorijomis”. Be to, trys kalorijos pertekliui reikia surinkti 1 svarą riebalų. Galvodami tik vieną stiklą vyno per dieną virš savo kalorijų priežiūros lygio galite pridėti 13 svarų. Riebalų kiekio jūsų rėmui per metus. Be to, geriant per daug vyno gali sumažinti savo valią valgyti sveiką maistą, nes alkoholis mažina slopinimą. Po to, kai geriate per daug vyno, galite pasirodyti užkandžiai ant dalykų, kuriuos jūs negalėtumėte valgyti kitaip.

Alkoholizmas

Reguliariai geriant per daug vyno, gali būti toleruojamas alkoholio poveikis. Daugiau alkoholio vartojimas gali lemti priklausomybę nuo vyno, ypač jei yra alkoholio šeimos istorija. Jei turite sunkumų pjovimo ar rasti psichologinę priedą prie vyno, kreipkitės į gydytoją, pagalbos grupę, tokią kaip anoniminiai alkoholikai ar psichinės sveikatos specialistas.

Kitos sąlygos

Geriamojo per daug vyno bet kuriuo atveju gali sukelti apsinuodijimą alkoholiu, kuris gali būti mirtinas. Pasak Mayo klinikų, per daug alkoholio vartojimas gali sukelti pankreatitą, staigią mirtį, jei yra širdies sutrikimų, insultas, padidėjęs kraujospūdis, kepenų cirozė, širdies raumens pažeidimas ir net kai kurie vėžio atvejai. Jei esate nėščia, nesvarbus geriamasis gėrimas gali sukelti vaisiaus alkoholio sindromą, dėl kurio jūsų vaikui gali kilti sveikatos problemų.