Namų gynimo priemonės švyti veido su morkų sultimis

Jūs tikriausiai žinote, morkos yra mitybos jėgos, užpildytos antioksidantais, mineralais ir vitaminais A ir C. Morkų nauda sveikatai yra ne tik jūsų dieta. Galite naudoti šios šaknies daržovių sultis ir minkštimą, kad sukurtumėte natūralias, namų veido kaukes, kurios paliks jūsų veido spalvą, padėtų išgydyti spuogus ir opos, subrandintų odos ląsteles jaunesnei išvaizdai ir sulėtintų senėjimo požymius, kuriuos sukėlė laisvieji radikalai Ir žalą aplinkai.

Morkų sultys ir masė

Jūs galite įsigyti morkų sultys ir neskaldytų morkų sveikatos parduotuvėse ir daugelyje prekybos centrų, tačiau tai nėra sunku padaryti savo. Morkų sultims reikia sulčiaspaudės arba maisto perdirbimo. Išplaukite, nulupkite morkas į bunkerį ir surinkite susidariusias sultis švariu stiklu ar stiklaine. Dėl maltos morkos, jas nulupkite ir tada garuokite virš verdančio vandens 5-10 minučių, kol jie bus minkšti. Naudokite šakę, kad maltos morkos būtų kreminės konsistencijos. Laikykite morkų sultys ir skardines šaldytuve, kur jie bus gerai kelias dienas (žr. 1 nuorodą).

Sausai odai

Odos, kuri yra sausa ir griežta, jaučiasi niežulys ir senėja išvaizda. Morkos, kartu su kitais natūraliais drėkintuvais, atgauna drėgmę jūsų odai, paliekant jaukumą, žėrinčią ir sveiką išvaizdą. Natūralumas rekomenduoja tokią kaukę, kad švytėjimas atlaikytų nuobodų odą. Sumaišykite vieną ketvirtadalį puodelio maltos morkos, vieną arbatinį šaukštelį šviežių citrinų sulčių, du šaukštus medaus ir vieną arbatinį šaukštelį alyvuogių aliejaus. Glaudinkite mišinį per savo švarų ir sausą veidą ir atsipalaiduokite 30 minučių. Išplaukite kaukę šiltu vandeniu ir išdžiovinkite (žr. 1 nuorodą). Jūsų oda bus lygi ir žėrintis.

Raudonai odai

Jei pernelyg dideli vaistai nuo spuogus ar kiti dirgikliai atpalaiduoja jūsų odą, pabandykite natūralų gydymą. Natūrali aplinka siūlo raminančią kaukę, kuri yra beveik pakankamai gera valgyti. Sumaišykite vieną virtą, supjaustytą morką su viena virtine bulvine koše ir įpilkite šaukštą žemės avižinių dribsnių. Leiskite kaukei atvėsti iki kambario temperatūros, tada paskleiskite ją ant veido. Atsipalaiduokite pusvalandį, kol mišinys pagerins jūsų odą ir padės palengvinti paraudimą, tada nuplaukite kaukę šiltu vandeniu (žr. Nuorodą 1).

Dėl brandžios odos

Saulės, rūkymo ir oro užteršimo metu atsiranda jūsų veido spalva. Jei jūsų odoje pasireiškia senėjimo požymiai, pavyzdžiui, smulkias linijas, elastingumo praradimas, blizgesys ar sausos dėmės ar dribsniai, morkų kaukė gali padėti atkurti jaunesnę išvaizdą. Dr Oz rekomenduoja nebrangų, paprastą kaukę, skirtą atkurti ir sugriežtinti odos senėjimą. Sumaišykite tris kiaušinių baltymus su trimis šaukštais morkų sulčių. Naudokite medvilninį kamuolys, kad mišinys būtų naudojamas jūsų veidui, išvengiant burnos ir akių. Negalima valgyti jokio mišinio ar išpilti iš lūpų. Atsipalaiduokite 15 minučių, prieš kaukę nuplaukite šiltu vandeniu. Jūsų oda atrodys sveikiau, atnaujinama ir atnaujinama (žr. 2 nuorodą).