Kazeino baltymo pavojus

Vėžys

Kazeinas yra karvės piene esančių baltymų ir kitų pieno produktų, pagamintų iš karvės pieno. Tai sudaro daugumą baltymų piene ir pieno produktuose. Tačiau kai kurie tyrimai parodė, kad šis baltymų tipas turi paslėptų pavojų. Jei ketinate pašalinti kazeiną iš savo dietos, pasitarkite su savo pirminės sveikatos priežiūros specialistu ar mitybos specialistu, kad užtikrintumėte, jog jūsų mityba yra baigta.

Kvėpavimo sutrikimai

“Tyrimas Kinijoje” dr T. Colin Campbell paaiškina akivaizdų ryšį tarp vėžio atsiradimo ir gyvūnų baltymų vartojimo. Ką jis sugebėjo rasti, tai kazeinas, kuris yra 85 proc. Pieno baltymų, skatino vėžį visais jo vystymosi etapais. Jis padarė išvadą, kad vienintelis saugus baltymas yra augalinės kilmės baltymas. Vėžio augimo kiekį galima kontroliuoti, atsižvelgiant į kazeino kiekį laboratorinių gyvūnų mityboje; tai rodo, kad vėžį galima išvengti neskaldant gyvūninių baltymų, ypač kazeino. Kiti tyrimai dar tiria temą, todėl nėra jokios išvados apie ryšį tarp kazeino ir vėžio. Jei kruopščiai pakeiskite savo mitybą, būtinai pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu.

Alergijos ir ligos

Kazeinas yra storas, šiurkštus ir dažnai naudojamas siekiant sukurti stipriausią žmogaus žinomą kliją. Tai taip pat yra stipri gleivių formuojanti medžiaga. Karvės piene kazeinas yra 300 proc. Didesnis nei motinos piene. Dėl tokio didelio kazeino kiekio dietoje žmogaus kvėpavimo sistema gali užsikimšti ir sudirginti.

Kai kvėpavimo sistema užsikemša ir dirgina, jūsų kūnas labiau linkęs į šienligę, astmą, bronchitą, sinusitą, peršalimą, nosies, ausų infekcijas ir bendrą alergiją pieno produktams.