Geras maistas kalnų dviračių lenktynėms

Nesvarbu, ar esate lenktynių trumpuoju važiavimu visureigio, maratono, kalno ar scenos, tinkamas kuras gali padaryti ar nutraukti jūsų lenktynes. Trumpų lenktynių metu jums nereikės valgyti važiuojant, tačiau jūsų prieš ir po lenktynių valgiai turi įtakos rezultatams ir atsigavimui. Dėl ilgesnių lenktynių, kurios trunka valandas ar dienas, tai, ką valgote varžybų metu, gali būti skirtumas tarp gero parodymo ir bonka, dėl kurio neįmanoma užbaigti. Žinoma, visada pasikonsultuokite su savo gydytoju dėl paskutiniojo žodžio prieš pradedant naują pratimą ar dietos režimą.

Trumpas ir saldus

Trumpojo bėgių kelio kalnų dviračių lenktynės tęsiasi tik per kelias minutes 800 metrų eigoje, o profesionalios lenktynės visoje šalyje gali siekti 50 kilometrų arba apie 31 mylių. Nepriklausomai nuo atstumo, kiekvieną sekundę turite būti geriausiu, kad galėtumėte išlaikyti gerą našumą. Planuoti valgį 3-4 dienas prieš varžybas, kuriame siūlomi angliavandeniai, baltymai ir nedidelis riebalų kiekis. Pavyzdžiui, sveiki kvietiniai blynai su baltymų padažu arba avižiniai dribsniai su uogomis ir obuolių kiaušiniais šone. Prieš valandą prieš renginį žinomas dviračių treneris Chrisas Carmichael savo knygoje “Chris Carmichael’s Food for Fitness” rekomenduoja Jūs valgote nuo 100 iki 300 kalorijų užkandžių, kurių sudėtyje daugiausia angliavandenių yra energija. Galima pasirinkti sportinį gėrimą, energijos barą, keletą datų ar vaisių gabalėlį. Kadangi dauguma žmonių per dvi valandas pasiekia net ilgiausią kalnų dviračių lenktynes, paprastai lenktynėse paprastai nereikia maisto. Vanduo ar sporto gėrimas turėtų būti daug.

Ilgos lenktynės

Marathon kalnų dviračių lenktynės dažniausiai svyruoja nuo 60 iki 80 kilometrų arba nuo 37 iki 50 mylių. Ultra maratono lenktynės yra metrinis amžius, arba 62 mylios. Enduro ir lenktynių lenktynės vyksta keletą dienų, raiteliai užpildo tam tikrą mylių skaičių kiekvieną dieną, o jų sukauptas laikas nustato jų vietą. Šios rasės paprastai reikalauja valandų važiuoti kiekvieną dieną ir apsunkina mitybos poreikius. Turėtumėte pradėti kiekvienos dienos varžybas švelniais pusryčiais, kuriuose daugiausia yra angliavandenių, taip pat kai kurių baltymų ir riebalų, taip pat kaip ir trumpiems kursams. Jei rasės, jūs norėsite vartoti nuo 30 iki 60 gramų angliavandenių per valandą Saugo savo energiją, sako Carmichelas. “Ultramarathon” dviračių sporto asociacija rekomenduoja ne mažiau kaip 300 kalorijų per valandą važiuojant ilgai. Energijos geliai, barai, gėrimai ir kramtyti yra būdai, kaip gauti šių angliavandenių ir kalorijų, tačiau visa tai cukrus gali pažeisti virškinamąjį traktą. Nešiojamieji variantai – sveiki maisto produktai, pvz., Keraminiai, virtos bulvės, dainos, bananai ir netgi žemės riešutų sviestas ir želė sumuštiniai. Pasirinkite maisto produktus, kuriuose yra daug kalorijų vienai porcijai (jūs galite tik tiekti tiek daug) ir sėdėti gerai į skrandį. Eksperimentas treniruočių metu – kai kurie žmonės turi stipresnį virškinamąjį traktą nei kiti, išsiaiškina, kurie konkreti maistas labiausiai tinka jums.

Atkūrimas

Maistas, kurį vartojate po lenktynių, turi įtakos jūsų atsigavimui. Valgykite angliavandenius vaisių ar grūdų pavidalu, kad papildytumėte savo glikogeno parduotuves ir kai kuriuos baltymus, kad jūsų raumenys atsigavo ir pataisytų. 2011 m. Žurnale “Metabolizmas” paskelbtas tyrimas parodė, kad baltymų pridėjimas po treniruotės, angliavandenių regeneravimo gėrimas padidino greitį, per kurį sportininkai galėjo papildyti glikogeną ar energiją. Jei atliksite kelių etapų įvykį, kuris įvyks per keletą dienų, valgis, kurį vartojate po jūsų važiavimo, ypač svarbus kitos dienos veikimui.

Mityba, kai nesate lenktynes

Žinoma, atlikus sveiką mitybą treniruočių metu, labai svarbu sukurti gerą veiklos rezultatų bazę. Jūs galite turėti bet kokį saikingą, bet daugiausia laiko, pabrėžti sveikuosius maisto produktus ir jų įvairovę, taigi jūs vartojate maistinių medžiagų balansą. Valgyk pakankamai, kad atitiktų savo energetinius poreikius, ypač palaikydama mokymus, ir būk gerai hidratuotas. Treniruotės geriausia valgyti reiškia, kad galite kuo geriau išnaudoti kiekvieną treniruotę, kuri tik tinka jums sėkmei varžybų metu.