Paprastas būdas surinkti aliuminio skardines

Apžvalga

Aliuminis gali rinkti ne tik aplinkai, bet ir pelningai. Kadangi aliuminis yra be galo perdirbamas, tai yra vertinga prekė, o vienas aliuminio perdirbėjas nori sumokėti. Nesvarbu, ar norėtumėte surinkti skardines iš noro padaryti pasaulį švaresnę vietą, ar turėti daugiau motyvų, pasaulis yra pilnas kanalų, kuriuos galite surinkti.

Gaukite dalyvaujančią šeimą

Paprasčiausias būdas surinkti skardines yra tas, kurį pradedate namuose. Jei esate tipiška amerikietiška šeima, tikriausiai galite rinkti gana keletą skardinių. Vidutinė amerikiečių šeima kasmet perdirbtų po 150 šešių pakuočių, praneša Can Manufacturers Institute. Konkretus jūsų naudojamas metodas priklauso nuo to, kokia yra perdirbimo priežastis. Jei tiesiog norite išgerti skardines iš sąvartynų, pažiūrėkite, ar jūsų bendruomenė turi grunto perdirbimo programą. Jei norite užsidirbti pinigų už save ar rinkti labdarai, atidėkite atskirą šiukšliadėžę ar krepšį ir atsargiai pažymėkite, kad jūsų šeima žinotų, kad ten nereikia įkrauti reguliaraus šiukšlių.

Gaukite “Office involved”

Tipiška amerikietiška darbo vieta yra pilna aliuminio skardinių. Darbo jėga turi kažkaip atsibusti, ir dažnai tai “kažkaip” ateina į gėrimą, supakuotą aliuminio korpuse. Vidutinis darbuotojas kiekvieną dieną sunaudoja 2,5 skardines iš soda, sako “Can Manufacturers Institute”. Įdėkite dėžę ar dėžę pertraukos kambaryje ir šalia visų šiukšliadėžių. Jei esate tikrai darbštus, galbūt norėsite pažiūrėk į atskiras šiukšliadėžes kiekvienos dienos pabaigoje, nes kartais tai tiesiog per daug dirbama, kad pakiltų ir eitų į šiukšlių dėžę.

Apsilankykite viešose vietose

Beveik bet kuri vieta, kur žmonės susirenka poilsiui, gali būti aliuminio skardinės lobis. Tai nebūtinai reiškia dėžes nardymas, nors, jei esate tikrai pasirengęs, “Dumpsters” ir šiukšliadėžės skardinės tikrai yra perspektyvus skardinių šaltinis. Tiesiog pagalvokite apie viešąsias vietas, kuriose žmonės geria daug, o po to gali ar nebematyti jų skardinių. Viešieji baseinai, parkai ir sporto laukai yra geri kandidatai – žmonės palieka skardines, sėdinčias po balansuotuosius arba šalia jų vietų, arba net šalia šiukšliadėžes, kai skardinės užpildo. Kelių pusės yra skardinių šaltinis, nes žmonės gali tiesiog išmesti savo automobilio langus. Paplūdimiai taip pat yra ta vieta, kurioje suvartojami gėrimai ir išardytos skardinės – deja, ne tik šiukšliadėžėse. “Ocean Conservancy” 2009 m. Tarptautinė pakrančių valykla surinko daugiau nei 450 000 gėrimų skardinių iš paplūdimių 108 šalyse.