Kaip jaunimo sportas padeda vaikams universitetuose?

Jaunimo sportas gali turėti daug naudos jauniems žmonėms. Kai kurie iš jų apima mokymosi sportą, kurį žaidžia, suprasti, ko reikia konkuruoti, ir malonumas, kad yra komandos dalis. Sportas taip pat moko jaunuolius apie atsakomybę ir yra komandos dalis – komandinio darbo svarba. Kadangi dalyvavimas jaunimo sporto srityje yra privilegija, vaikai turi tai uždirbti, gerai mokydami mokyklą.

Jie turi uždirbti privilegiją

Kad galėtų įgyti teisę žaisti, studentai dažnai reikalauja, kad jų mokytojai išlaikytų konkretų vidurkį. Jei studentai nori patekti į lauką, teismą ar ledo, jie privalo uždirbti tą privilegiją, gerai mokydami klasėje. Sportas – tai motyvacija, padedanti mokytis klasėje.

Jie kuria geresnį dėmesį

Sutelkdami savo pastangas, kad taptumėte tinkama žaidime, gerai dirbdami klasėje, mokiniai mokosi sutelkti dėmesį į temą. Tai leidžia jiems sužinoti daugiau nei tuo atveju, jei jie neturi tokios motyvacijos, ir padeda jiems maksimaliai išnaudoti laiką, praleistą klasėje ir mokytis.

Jie turi aukštąjį savigarbą

Sporto žaidimai dažnai skatina jaunuolio savimonę, nes ją supa kolegos, kurie gali tapti draugais. Padidėjusi socialinė padėtis dažnai lemia geresnį požiūrį, kuris dažnai reiškia, kad vaikas tampa labiau entuziastingas įvairioms veiklos rūšims, įskaitant akademines užduotis. Pasak mokslininkų Mičigano valstijos universiteto Jaunimo sporto tyrimo institute, jauni žmonės, kurie žaidžia sportą, mokykloje atlieka geresnes sąlygas nei tie, kurie to nedaro.

Jie turi stipendijų potencialą

Viena iš didžiausių sporto dalyvių teikiamų privalumų yra ta, kad atletai, kurie gerai atlieka savo pasirinktą sritį ir patenkina savo akademines pareigas, gali gauti stipendiją. Nors stipendija gali būti pagrįsta jų sporto sėkme, jauniems žmonėms suteikiama galimybė įgyti išsilavinimą, kurio jie kitaip negalėtų sau leisti.

Laikykitės korupcijos

Nors švietimo ir sporto sistema gali labai gerai dirbti, kad jauni žmonės galėtų vystytis sporto, akademiniu, socialiniu ir moraliniu požiūriu, sistemą gali sugadinti mokytojai ir treneriai, kurie naudojasi sistema savo tikslais. Pavyzdžiui, žvaigždė, kuri grįžta atgal, gali nebegalėti žaisti, nes klasėje jis neatitinka standarto. Jei jo treneris bando slėgti mokytoją, arba jei mokytojas suteikia studentui “pertrauką” ir leidžia jam žaisti, net jei jo akademinis našumas yra neatitinkantis, sistema yra nugalėta. Vietoj to, kad sužinotumėte apie laiko valdymą ir darbo etiką, mokinys sužino, kad tie, kurie turi galią ir įtaką, gali gauti tai, ko nori, net jei jie negavo privilegijos.