Maisto produktai, kurie padeda atsigauti nuo celiulito

Galite rasti daugybę įvairių formų bakterijų, gyvenančių ant žmogaus odos. Dažniausios bakterinės celiulito priežastys yra stafilokokai ir streptokokai. Simptomai yra raudonas, patinę, skausmingas bėrimas ir infekcija, dėl kurios gali atsirasti šaltkrėtis, karščiavimas ir bendras nuovargis. Pasitarkite su gydytoju, jei įtariate, kad celiulitas išsivysto, nes ši diagnozė gali pasireikšti rimtesne būsena, jei ji nebus gydoma. Kol atsigauna nuo šios infekcijos, dieta yra svarbi. Vanduo, vitaminai C ir E, cinkas ir probiotikai gali palaikyti jūsų kūno gijimą.

Norint padėti jūsų organizmui kovoti su celiulito infekcija, svarbu gauti pakankamai skysčių, ypač vandens. Padalijant svorį į svarelius per pusę, jūs gaunate apytikslį tikslą, išreikštą uncijomis, kiek vandens turėtumėte gerti per dieną. Šlapimo spalvos stebėjimas yra paprastas būdas nustatyti hidratacijos lygį. Jei esate gerai hidratuotas, šlapimas turi būti skaidrus. Kaip papildomas galimybes palaikyti savo kasdienius skysčių poreikius, pasirinkti sulčių, mažo riebumo pieno, skonio ir kitų noncaffeinated gėrimų.

Pasak Merilendo universiteto Medicinos centro, vitamino C ir E įtraukimas į jūsų mitybos režimą palaiko celiulito gydymą. Pasitarkite su savo gydytoju apie konkrečius papildomus vitamino C ir E kiekius. Jūs taip pat galite įtraukti natūralius kiekvieno vitamino šaltinius į savo kasdienę dietą. Būtina suvartoti vitamino C šaltinius yra citrusiniai vaisiai, arbūzas, brokoliai, špinatai ir pomidorai. Maisto produktai, kurių sudėtyje yra vitamino E, yra lapinės žalumynai, riešutai ir augaliniai aliejai.

Cinkas yra papildoma maistinė medžiaga, padedanti gydyti celiulitą. Konkrečiau, cinkas pagerina jūsų odos ląstelių stiprumą ir yra svarbus gydant šią būseną. Įvairiose dietose daugelis maisto produktų, kuriuos galite valgyti, yra cinko. Jautiena, omarai, keptos pupelės, sveiki grūdai, migdolai ir pienas yra geri mitybos šaltiniai, į kuriuos reikia įtraukti cinko vartojimui užtikrinti. Aptarkite papildomą cinką, kuris taip pat gali būti naudingas, su savo gydytoju.

Reguliarus maisto produktų, kurių sudėtyje yra probiotikų, pavyzdžiui, jogurto, suvartojimas yra dar vienas būdas, padedantis atsigauti po celiulito. Nors antibiotikai dažnai yra reikalingi gydymui, jie veikia siekiant sumažinti kūno gerą ir blogą bakteriją. Jogurto, kuriame yra probiotikas Lactobacillus acidophilus, valgymas palaiko gerą bakteriją jūsų kūne, siekiant kovoti su celiulito infekcija. Perskaitykite mitybos faktų etiketę, kad įsitikintumėte, jog pasirinktame jogurte yra gyvos ir aktyvios kultūros, kad gautumėte probiotikų naudą.

Atitinkama drėkinimas

Vitamino C ir E šaltiniai

Dietinis cinkas

Probiotikų palaikymas