Kaip padaryti saldžiųjų arbatos su lipton arbatos maišeliais?

Pietų saldžiųjų arbatos visą laiką išsidėsčiusi nuo Floridos iki pietvakarių Jungtinių Amerikos Valstijų, atšaldydami šaldytuvą, laukdami geros įmonės, kad jaustumėtės. Galite pagaminti saldią arbatą su bet kokia arbata, bet juodos arbatos, kaip Liptonas, yra įprastas pasirinkimas. Galite gaminti įprastus “Lipton” arbatos maišelius karštu vandeniu, tada užšaldyti ar užvirinti arbatą šalto Lipton “Cold Brew” arbatos maišeliais.

Šildyk savo arbatos vandenį, kad jis virtų. Jei norite saldinti savo arbatą su tikru cukrumi, dabar pridėkite cukraus.

Įdėkite du ar tris reguliarius “Lipton” arbatos maišelius į karščiui atsparų ąsočių laikiklį, kuris turi mažiausiai pusę galoną arba 2 kvartai. Jei norite naudoti “Lipton” “Cold Brew” maišus, žr. Skyrių “Šaltojo užkandžių”.

Įpilkite verdančio vandens per arbatos maišelius ir palikite kietą 3-5 minutes. Jei naudojate cukrų, kad saldintumėte arbatą, patikrinkite, ar cukrus yra visiškai ištirpintas, kol vanduo padedamas ant arbatos maišelių.

Išmaišykite arbatą, išimkite maišus ir uždėkite arbatos ąsotį šaldytuve, kad atvėsintumėte. Jei jums reikia greičiau atšaldyti, bet vis tiek nori karšto užvirto, naudokite tik 1 karšto vandens karštą vandenį. Kai arbata pasipildo, įpilkite ledo, kad užpildytumėte ąsotį ir atvėsintumėte arbatą, kaip jis lydosi.

Saldūs pagal skonį su stevia arba pasirinktu saldikliu. Dirbtiniai saldikliai sumažins jūsų arbatos kalorijų ir cukraus kiekį.

Įdėkite du ar tris stiklinio dydžio arbatos maišelius ar vieną puodelio dydžio arbatos maišelį jūsų ledų puodelyje.

Karšta virti

“Cold Brew”

Įpilkite šalto vandens per arbatos maišelius.

Prieš išimdami maišelius, laikykitės arbatos bent penkias minutes. Atkreipkite dėmesį, kad “Lipton” “Cold Brew” maišeliai yra specialiai suprojektuoti šaldyti šaltu vandeniu, todėl jūs galite iš karto užsigerti šaltu arbata.

Sweeten į skonį.