Indukcinio virimo poveikis maisto maistinei vertei

Apžvalga

Visi virimo būdai turi tam tikrą poveikį maistinių medžiagų kiekiui maiste. Indukcinėje virimo sistemoje naudojamas elektromagnetizmas, kurį sukuria sudėtinga elektronika, kad šildytų virimo indą, kuris virtų maistą. Indukcija veikia tik gaminant maistines medžiagas, pagamintas iš magnetinės medžiagos, tokios kaip ketaus ir nerūdijantis plienas. Energija šildo puodus, o ne maistą. Indukcinį poveikį maistinėms maistinėms medžiagoms galima palyginti su valgio ruošimu standartinėje orkaitėje. Nuo 2010 m. Nebuvo atlikti specialūs indukcinės virimo ir maistinių verčių tyrimai.

Vaisiai

Kepimo, virimo ar kepimo maistu naudojant indukcinę viryklę sumažėja maistinių medžiagų kiekis maisto produktuose. Konkretus maistinių medžiagų kiekio kiekis priklauso nuo virimo metodo ir tam tikro vitamino ar mineralo. Maisto produktų nuostoliai gali svyruoti nuo 0 iki 75 procentų, pagal USDA maistinių medžiagų saugojimo sąrašą. Pavyzdžiui, kepti vaisiai išlaiko 80 procentų tiamino, 95 procentų riboflavino, 90 procentų niacino, 95 procentų B-6, 60 procentų folio rūgšties, kalio Pagal USDA, 85 proc. Beta karotino, alfa karotino, likopeno ir liuteino bei 100 proc. Geležies, magnio, fosforo ir etilo alkoholio.

Daržovės

Mineralų nuostolis dėl daržovių indukcinėje virimo yra mažesnis nei su vitaminais. Kai kurios indukcinės virimo technologijos praranda mineralų, bet jie nėra tokie pat veikiami kaip virimo būdai kaip vitaminai. Saute produktai prarado vidutiniškai 10 procentų kalio ir vario, tačiau išlaikė 100 procentų cinko. Remiantis USDA, pagal USDA skirtus kepimo daržoves laikomi 100 proc. Cinko, geležies vario, magnio, fosforo ir kalio. Virimo ir maišymo-daržovių daržovės ant indukcinės viryklės viryklės turi didžiausią įtaką vitaminų nuostoliui, o nuostoliai yra iki 38 proc. Vitamino C, pagal tyrimą, kurį vadovavo Juanas Gao-fengas, paskelbtas 2009 m. Žurnale “Zhejiang University of Science B”. Virtos saldžiosios bulvės išlaikė 75 proc. Folio, vitamino C, 85 proc. Beta ir alfa karotino, likopeno, liuteino , Vitaminas A ir 95 proc. Riboflavino, niacino, B-6, kalcio, geležies, magnio, fosforo, natrio ir vario.

Baltymai

Mėsa kenčia nuo daugumos maistinių medžiagų nuostolių indukcinėje virimo. Pagal tyrimą, kurį vedė S. Severi, paskelbtas 1997 m. “Europos vėžio prevencijos žurnale”, tiaminas yra labiausiai jautrus degradacijai ir išplovimui iš mėsos, atsirandančios dėl šiluminės žalos. Sūdytos kiaulienos mikstūros saugo 80 proc. Kalcio, 100 proc. Geležies, cinko, Vario, 65 proc. Magnio, fosforo, 70 proc. Natrio ir 75 proc. Kalio. Skrudinta jautiena išlaikė 50 proc. B-6, 55 proc. Tiamino, 75 proc. Niacino, vitamino A, alfa ir beta karotino, liuteino, 80 proc. Vitamino C, 85 proc. Fosforas, magnis, natris, 90 procentų kalcio, 95 procentų folijos ir 100 procentų kalcio, vario ir cinko.