Ar obuoliai duos jums daugiau energijos nei kavos?

Jei prabundate nuo ryto jausmingumo, ar turėtumėte pasiekti obuolį ar karštą Joe puodelį? Šis atsakymas priklauso nuo to, kaip jums reikia pick-me-up tipo. Visi žino žodį “lyginant obuolius su apelsinukais”, bet bent jau tie vaisiai. Obuoliai ir kava yra dar sunkiau palyginti, nes jie verčia jus pajusti energiją dėl visiškai skirtingų priežasčių. Jei tikrai norite sustiprinti savo protą ir kūną, turite savo kavą ir valgyti savo obuolį.

Kava

Kava zaps jus zip, nes jame yra kofeino. Vienoje puodelio kavos yra apie 95 miligramus kofeino, kuris veikia kaip stimuliatorius jūsų smegenims ir nervų sistemai. Toks stimuliavimas gali jus labiau jaudinti, bet kava neleidžia jūsų kūnui energijos, nes taurėje yra tik 2 kalorijos ir be cukraus ar kitų angliavandenių. Jei pridėsite pieno, cukraus ar kreminio, tačiau jose esančios kalorijos suteiks jums mažai energijos, bet obuolys vis tiek aprūpins kur kas daugiau energijos. Pavyzdžiui, 1 šaukštas aromatizuoto kavos kreminio yra tik apie 20 kalorijų ir 3 gramų angliavandenių.

Obuoliai

Apelsinas neleidžia stimuliuoti kavos, bet tai pagamina jūsų kūną daugiau energijos, o tai padeda stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje. “Apple” neleidžia jums eiti, nes joje yra kalorijų ir angliavandenių, taip pat vitaminų ir mineralų. Vidutinio dydžio obuolyje yra apie 25 gramų angliavandenių ir 95 kalorijų. Jame taip pat yra maždaug 4 gramai pluošto, kuris padeda jums jaustis pilnai ir įtampa ilgiau.